Hakkında

Dini konularda yeterli bilgim olmadığından ve merak ettiğim pek çok sorunun cevabını kendimde bulamadığımdan dolayı, İslam dinini araştırıp, okuyup öğrenmek istedim. Okudukça çok şeyler öğrendim. Bulduğum pek çok kaynaktan faydalandım. Araştırmalarımı yaparken benim gibi öğrenmek bilgi sahibi olmak isteyecek kişiler olacağını düşünerek, okuyup öğrendiğim bilgileri sizlerle paylaşmak için bu siteyi kurmayı amaçladım. Birlikte okuyup bilgi sahibi oluruz  fikriyle okuduğum yazıları sitemde sizlerle paylaştım.

Daha geniş bilgiler ve daha derin konuların merakı içindeyim. Önümüzdeki zaman zarfında çok daha geniş bilgileri aktarmayı, sitemi daha da büyütmeyi hatta Türkiye deki ilim sitelerinin içince birinci sıraya getirmeyi hedefliyorum. Okuyucularımın istek merakı doğrultusunda da araştırmalar yapıp ulaşabileceğim kaynaklardan onların da sorularına cevaplar bulmaya çalışacağım.

İslam dininin güzelliğini, doğru bilgileri olan geçerli kaynaklardan araştırarak, okuyucularımın hizmetine sunmaya çalışıyorum.  Sitemde insanların  meraklarını giderecek  dini bilgileri yayınlamak için büyük bir gayretle araştırmalarıma ve çalışmalarıma devam etmekteyim.

Bu arada bu sitede sizlerle gelişi güzel bilgiler değil, gerçekten değerli kitaplardan ve yerlerden özellikle ehli sünnet kaynaklardan, herkesçe kabullenilmiş eserlerden bilgiler paylaştığımı belirtmek isterim.