HALEP "Çocuklar Uyurken Susulur, Ölürken Değil"

halepMerhaba değerli dostlarımız,
Evet ziyaretçilerimiz, aynı zamanda bizim dostlarımızdır. Bundan dolayı siz okuyucularımızı selamlıyoruz. Sizlere, sitemizi bugünlere getirmemizi sağladığınız için teşekkür ediyoruz.
Bugün aldığımız bir kararı sizlere duyurmak için yazıyoruz. Maalesef tüm dünyanın seyirci kaldığı HALEP’teki zulüm. Çeşitli iletişim kanallarından hepimizin aldığı bilgiler doğrultusunda HALEP’te bir insanlık ayıbı yaşanmakta. Bu ayıp doruk noktasında ve çok hızlı bir şekilde durmak bilmeden devam etmekte. Maalesef buna dur diyecek gücümüz de yok. Ancak vicdanımız sızlıyor, kalbimiz parçalanıyor. Bundan dolayı ne yaparım düşüncesi bizleri kıvrandırıyor. Çünkü bizim düşüncemiz “çocuklar uyurken susulur, ölürken değil”. Biz susmayacağız. Henüz duadan başka yapacak bir şey bulamadık. Birde bu ay ki kazancımızı olduğu gibi HALEP’e yardım götüren güvenilir kuruluşlara bağışlayacağız.
Bunu sizlere söylememizin nedeni ise yardım toplamak değil, bizler bunu yapamayız. Ancak sizlerde en azından güvendiğiniz kuruluşlar aracılığı ile mazlumlar için yardım edebilirsiniz. Buradan tüm webmasterlara duyurulur, lütfen sizlerde bu kampanyayı kendi siteleriniz de uygulayın.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir