Esenyurt Satılık Daireler

metrekare_iphoneİstanbul Esenyurt bölgesi emlak sektöründe her geçen gün daha da cazip bir seçenek olarak öne çıkıyor. Özellikle çok uygun kiralara bölgede ev bulmak mümkün.

İstanbul Esenyurt ilçesinde kiralık daireler kadar Esenyurt satılık daire fırsatları da dikkat çekiyor. Esenyurt’ta hem fiyatı uygun birçok projenin olması hem de lüks projelerin yer alması ilçede farklı kesimlere hitap eden bir emlak piyasası oluşmasını sebep oluyor. Son yıllarda bölgeye ulaşımın da kolaylaşması ve İstanbul’un merkezine olan uzaklığın zaman olarak azalmasıyla bölgede geçmişte ev satın almış olanların evleri giderek prim yapmaya devam ediyor.

Esenyurt kiralık daire ilanları da en az satılık daireler kadar dikkat çekiyor. Bölgeye yakın yerlerde çalışan ve okuyanların kiralık daire olarak tercih ettiği bölge, uygun fiyatlarıyla öne çıkıyor. Tek kişilik bir hayatı olanlara ya da ailelere sunulan evler, 1+0 tipi ufak dairelerden 3+1 ve üstü gibi çok odalı büyük dairelere kadar birçok seçenek bulunduruyor. Bölgede en çok kiralık 2+1 ve 3+1 daireler dikkat çekiyor.

İstanbul Esenyurt satılık daireler ve kiralık ev ilanlarını Metrekare.com web sitesinden kolayca arayabilirsiniz. Üstelik Metrekare.com, web sitesi üzerinden kaydettiğiniz arama bilgilerinize uygun ilanları mobil cihazlarınız aracılığıyla size bildirme özelliğine sahiptir. “Filtreyi Kaydet” olarak belirtilen bu özellikle size uygun ilanları filtrelerken bu filtreleri kaydederek, size en uygun ilanlar eklendiğinde Metrekare.com’un size haber vermesini sağlayabilirsiniz. Metrekare.com’un Android, iPhone ve iPad uygulamalarıyle mobil olarak da emlak aramanız mümkün.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir