RÜYADA ABA GÖRMEK

RÜYADA ABA GÖRMEK

RÜYADA ABA GÖRMEK 1 İlim SaatiAba: Yünün, dövülerek ve bastırılarak yassılaştırılması neticesi elde edilen, kalın-kaba kumaş. Keçe yada şayaktan yapılmış, yakasız yelek.

Rüyada aba görmek, yolculuğa delâlet eder. Üzerine bir aba giymiş olduğunu görmek, rızka, ferah kazanca ve saadete delâlet eder. Yine bir aba giymiş olduğunu görmek, hiç beklenmeyen bir yerden gelecek menfaat ile tâbir olunur.

Rüyada aba görülmesi, yolculuk ve sevindirici bir haber demektir. Bir kimsenin rüyasında aba üstüne oturduğunu görmesi; rütbesinin artacağına, rüyasında aba giydiğini görmesi; huzurlu bir kazanca ve mutluluğa kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada kişinin sırtından abayı çıkardığını görmesi; görevine son verileceğine, bir tüccarın rüyasında sırtından abasını çıkardığını görmesi işlerinin kötüye gideceğine yorumlanır.

Rüyanızda abanızı çıkarıp bir başkasına verdiğinizi görmeniz; elinizde olan malı başkalarına kaptıracağınıza delalet eder. Rüyada sırtınızdaki abanın siyah olduğunu görmek ise üzücü bir haber alacağınıza anlamına gelir.

Rüyanızda sırtınızdan siyah bir abayı çıkardığınızı görmeniz, halen içinde bulunduğunuz bir sıkıntıdan kurtulacağınıza işaret eder, beyaz aba giymek ele geçecek mala işaret eder.

Kaynak: İmam Nablusi Rüya Tabirleri – İslami Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

rüya, rüya görmek, rüya tabirleri, tabir, rüyada aba görmek tabiri, islami rüya tabirleri, aba, rüyada aba görmek,İmam Nablusi Rüya Tabirleri, İslami Rüya Tabirleri Ansiklopedisi,

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir